Cookie beleid vv Moerkapelle

De website van vv Moerkapelle is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Weekschema Vrijwilligers

Weekschema Vrijwilligers

Zaterdag 03 februari 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Bram Noort Rainier de Graaf Xavi van den Berg Jeffrey Kievit
  Julian Wolterink Romy de Roo Kaelan van Dijk Daan van de Berg
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Jonas vd Wijngaarden Jannie Hertog Kasia (Jeroen Hoogendoorn)
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Bram Looman    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 10 februari 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  nvt nvt nvt nvt
  nvt nvt nvt nvt
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  nvt nvt nvt
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Stefan Sallevelt    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 17 febuari 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Mischa Slingerland nvt nvt nvt
  nvt nvt nvt nvt
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  nvt nvt nvt
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Alex Klomp    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 24 febuari 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Patrik Zwarteveld Davy Bierhuizen Joeri Mossell Dennis Bezemer
  Taco Drost Janmarc de Vos Luuk Lindhout Wesley de Wilde
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Chellety Hoogdorp Jannie Hertog Alex Ottevanger
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Romano de Bie    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 02 maart 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Jaylen Ramsamoedj Samantha Hoeksema Thijs van Brandwijk Stef van der Salm
  Bas Groenedijk Sanne Zuierveld Tibi Fejer Rick Wondergem
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Harold Sterke Jannie Hertog Frank van Straten
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Niev Fransen    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 09 maart 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Daniël vd Hatert Chris Peijffers Thijs vd Spek Daan vd Berg
  Bo Neeleman Patrick v Oosterhout Tygo vd Berg Sarah Hooijmans
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Bjorn IJzerman Jannie Hertog Taki Konstantinidis
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Henny Mulder    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 16 maart 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Erik Cammeraat Eva Ruifrok Luuk Lindhoud Dennis vd Spek
  Frank vd Bas Jonas vd Wijngaarden Sem Will Naipal Lucas Doornebosch
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Erben Heijboer Jannie Hertog Erben Heijboer
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Maurits Kloet    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 23 maart 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Michael Koolhaas Joel v Oostenbrugge Anton Havelaar Jan-Thijs vd Kaaij
  Sven Knop Guus Verheul Jeftha Plug Niels Vollebregt
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Daan Bac Jannie Hertog Ludjoo Koolman
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Jayviën Dirks    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Zaterdag 30 maart 2024
Bardienst 08:00 - 11:15 11:00 - 14:15 14:00 - 17:15 17:00 - 20:15
  Mischa Slingerland Merle Olvers Mark Noomen Graziano Swart
  Jelani Echteld Chellety Hoogdorp Peter Rijthoven Jeroen vd Berg
Keukendienst 10:00 - 13:15 13:00 - 16:15 16:00 - 19:15
  Alexander Tan Jannie Hertog  
 
Ophalen Oud papier 09:00 - 12:00    
  Lars Knop    
     
Commissiekamer Ontvangst 08:00 - 13:00 13:00 - 17:00    
         
     

Het volledige overzicht vind je in Excel formaat HIER.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!