Agenda

Agenda

Activiteiten in deze categorie op 01 juli:

Voorlopige team-indeling jeugd seizoen '21-'22

De Jeugdcommissie heeft de afgelopen maanden weer flink moeten puzzelen om de team-indeling voor het voetbalseizoen '21-'22 compleet te maken, hierbij rekening houdend met de wensen vanuit de club, de trainers/leiders, spelers/speelsters en dit allemaal binnen de regels van de K.N.V.B. 

Ook dit jaar hebben we weer geprobeerd alle kinderen op zijn/haar niveau in te delen. Hierbij moet rekening gehouden worden met leeftijden maar er wordt ook gekeken naar ontwikkeling van het kind in het afgelopen seizoen en naar de mogelijkheden tot verdere ontwikkeling. We proberen voor zover mogelijk de teams samen te stellen met kinderen die op een zo gelijkwaardig mogelijk niveau spelen en die gelijkwaardige mogelijkheden hebben tot verdere ontwikkeling. Het bij elkaar houden van teams, een verzoek dat vaak door ouders/leiders gedaan wordt, is helaas niet altijd mogelijk.

Net als vorig jaar is het ook dit jaar weer gelukt om een JO7 team samen te stellen.                                                                                  Op dit moment wordt er nog hard gezocht naar meiden in de leeftijdcategorie 13 t/m 17 jaar om ons MO17 team compleet te maken.

Bij enkele teams zijn we nog opzoek naar extra hulp in de begeleiding, dus ben of kent u iemand die graag zijn/haar steentje bij wilt dragen aan onze jeugdteams dan horen we dit graag, dit kan via ons E-mail adres: jeugdcommissie@vvmoerkapelle.nl 

VOORLOPIGE TEAM-INDELING JEUGD SEIZOEN 2021-2022  

                     (onder voorbehoud van type-fouten)                

 

                  JO7-1           JO8-1
   Lucas Laan     Fatih Unal    
  Jelle v/d Beek           Miquel v/d Berg
  Thijs Droog           Leonard Petjak      
  Jonathan Petjak         Daniel v/d Haterd
      Adam Taui        
      Cyan Gravendeel     
      Pako Horstman    
           
   Trainers/Leiders        Trainer/Leiders
          Arie Gravendeel
       Dennie v/d Berg
  Trainingstijden: samen met JO8    Trainingstijden
  Woensdag   18:00uur - 19:00uur     Maandag   18:00uur - 19:00uur
      Woensdag 18:00uur - 19:00uur

 

                     JO9-1            JO11-2
   Teun Vos         Justin Jautze      
   Giovanni Kovacs       Renzo Lindhout      
   Brigitte Zweistra     Guus Verheul        
   Roxy Dubbis         Wesley van Brandwijk        
   Askin Sahin        Joeri Mossel        
   Kian Hoving         Anton Havelaar        
   Kevin Wilinski          Ruben Verhees        
   Roan Tiemans          Friso Ruighaver       
   Thijs v/d Spek      Jade Horstman       
       Fem van Dam
         Bo Neeleman
       
  Trainer / Leider     Trainer/Leider
   Peter Kovacs     Dennis van Brandwijk
   VACATURE     Roy v/d Zee
        
  Trainingstijden     Trainingstijden
   Maandag : 18:00uur - 19:00uur    Maandag  :18:00uur - 19:00uur
   Woensdag: 18:00uur - 19:00uur    Woensdag: 18:00uur - 19:00uur

 

          JO11-1              JO13-1
   Rivan Rachid         Christina v/d Berg
   Toby Hertog         Sarah Hooijmans
   Jens Ernst     Bilal Boutassghount
   Vince Engelen          Jurre Versloot 
   Ward Massoud           Eva Ruifrok  
   Leroy Gravendeel          Bing van Dam  
   Jip van Doorn          Thomas van Dijk  
   Ruben Slooijer          Thijs Verweij  
   Lotte Lindhout          Bahzad Kabas 
   Bram Pak      Luuk Kerkhof  
             Geerten Hoogendoorn 
      Tijn Lindhout
          Ryan Zijderhand 
         Thijmen Bac
           
  Trainer/Leider     Trainer/Leider
  Joost van Doorn       Arco van Dijk
   Hans Hertog      Arjan van Dam
   Eline Pak      
   Johan Klomp      
     
  Trainingstijden:     Trainingstijden:
  Maandag:  18:30uur - 19:30uur    Maandag:18:30uur-19:30uur
  Woensdag:18:30uur - 19:30uur    Woensdag: 18:30uur-19:30uur

 

               JO15-1            JO16-1
  Romodan Abdulrahman      Fahdl Algezaeiry     
  Sven Hoogerwerf           Matthias Schumacher    
  Sam Hertog      Erben Heijboer      
  Steven Hoogendoorn         Sven Knop     
  Yannick Maaskant         Lars Til      
  Twan van der Spek         Casper v/d Vlist      
  Him Koto             Ralph Doornebosch     
  Jelle v/d Tas          Romano de Bie      
  Bradley Peperkamp          Jeftha Plug     
  Jens Ter Braak           Quin Verheij   
  Sep v/d Heijden           Laurens v/d Spek     
  Dylan Kievit       Manuel van Uffelen      
  Duncan Engelen          Stijn Schumacher    
  Karaar Algezaeiry        Massi Mansab
                  
           
     
    Trainer/Leider      Trainer/Leider
   Bas van Dam      Pascal Doornebosch
   VACATURE      Haider Algezaeiry
       
        
    Trainingstijden:     Trainingstijden
 Dinsdag:  18:30uur - 19:30uur    Dinsdag: 18:45uur - 20:15uur
 Donderdag: 18:45uur - 20:15uur    Donderdag: 18:45uur - 20:15uur

 

          JO19-1
   Niels Lindhout
   David Plug
   Alex Ottevanger 
   Max Verheul  
   Bjorn IJzerman 
   Timo Verheul   
   Pepijn Verheij  
   Mike v/d Vlist    
   Daan v/d Berg   
   Matthijs Doornebosch  
   Joost Herbert   
   Davey Bierhuizen 
   Lars Huijzer 
   Rafael Ribbers  
   Roy v/d Zee
   Gewan Rachid
      
      
    Trainer/Leider
    Manolo Aguilera
    Dennis Faber
    
 
  Trainingstijden
 Maandag:   19:00uur - 20:15uur
 Woensdag: 19:00uur - 20:15uur

 

  • 1 juli 2021 12:00
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!