Team-indeling jeugd seizoen 2020-2021

Team-indeling jeugd seizoen 2020-2021

11 juli 2020 18:45


De afgelopen maanden is de jeugdcommissie weer flink aan het puzzelen geweest om al onze jeugdleden zo goed mogelijk in te delen in de juiste teams.
Hieronder vind u de voorlopige team-indeling voor het seizoen 2020-2021.

Afgelopen maanden is de jeugdcommissie weer flink aan het puzzelen geweest om de team-indeling voor het seizoen 2020/2021 compleet te maken, hierbij rekening houdend met de wensen vanuit de club,  de trainers/leider, spelers(ters) en dit allemaal binnen de regels van de K.N.V.B.

Ook dit jaar hebben we weer geprobeerd om zoveel mogelijk bestaande teams bij elkaar te houden,  uiteraard is dit niet geheel mogelijk i.v.m. af- en aanmeldingen van spelers en teams dit van 6 tegen 6 naar 8 tegen 8 gaan enz...

Nadat we vorig seizoen voor het eerst een JO8 team konden samenstellen, kunnen we dankzij enthousiaste kabouters volgend seizoen zelfs voor het eerst een JO7 team samenstellen.

Bij enkele teams kunnen we nog wel extra hulp gebruiken in de begeleiding. Aanmeldingen voor de extra hulp bij andere teams zijn uiteraard van harte welkom via ons E-mail adres:    jeugdcommissie@vvmoerkapelle.nl

 

 VOORLOPIGE TEAM-INDELING JEUGD SEIZOEN 2020-2021  

                                          (onder voorbehoud van type-fouten)                

 

                  JO7-1           JO8-1
        Fatih Unal              Askin Sahin
        Tobias Schaaf              Teun de Vos
        Leonard Petjak              Valerio Dos Reis Agues
        Miquel van den Berg              Giovanni Kovacs
               Brigitte Zweistra
               Roxy Dubbis
               Ravenna Belt
           
   Trainers/Leiders        Trainer/Leiders
     i.o.m. ouders        Peter Kovacs
         
  Trainingstijden: samen met JO8       Trainingstijden
   Maandag  18:00uur - 19:00uur       Maandag 18:00uur - 19:00uur
     

 

                     JO9-1            JO10-1
       Jesse Reigwein             Bram Pak
       Fem van Dam              Toby Hertog
       Bo Neeleman             Jens Ernst
       Ruben Verhees             Vince Engelen
       Guus Verheul             Ward Massoud
       Wesley van Brandwijk             Lotte Lindhout
       Joeri Mossel             Jan van 't Hof
       Anton Havelaar             Justin Jautze
       Cheyenne Aguilera Martinez             Leroy Gravendeel
     
   Trainer/Leider      Trainer/Leider
   Dennis van Brandwijk      Hans Hertog
   Arjan van Dam      Eline van Dijk
   Roy v/d Zee    
     
   Trainingstijden     Trainingstijden
   Maandag:   18:00uur - 19:00uur     Maandag:  18:00uur - 19:00uur
   Woensdag: 18:00uur - 19:00uur     Woensdag:18:00uur - 19:00uur

 

          JO11-1              JO13-1
        Bing van Dam       Bradley Peperkamp
        Eva Ruifrok       Thijn Quist
        Jurre Versloot       Jens ter Braak
        Kjell Mulder       Taim Massoud
        Mano Klomp       Ryan Zijderhand
        Thomas van Dijk       Abdullah Lais Bajari
        Christina vd Berg       Thijmen Bac
        Bilal Boutassghount       Stefan Lindhout
        Sarah Hooijmans       Sep v/d Heijden
        Thijs Verweij       Bahzad Kabas
               Luuk Kerkhof
        Dylan Kievit
           
        
      Trainer/Leider     Trainer/Leider
      Johan Klomp       Peter van Vuurde
      Arco van Dijk      Timo Duursma
       Michel de Bruin
       Mischa Slingerland
       Tom Geldof
     
  Trainingstijden:     Trainingstijden:
  Maandag:  18:30uur - 19:30uur     Dinsdag:      18:15uur -  19:15uur
  Woensdag:18:30uur - 19:30uur     Donderdag: 18:15uur  - 19:15uur

 

               JO14-1            JO15-1
         Stein Schumacher           Romano de Bie
         Romodan Abdulrahman           Daan de Bruin
         Jeftha Plug           Matthias Schumacher
         Milan de Roo           Erben Heijboer
         Ian van Santen           Hassan Rashid
         Thijmen Havelaar           Fahdl Algazaeiry
         Sven Hoogerwerf           Sven Knop
         Amine Boutasqount           Jarno Middelkoop
         Manuel van Uffelen           Lars Til
         Sam Hertog           Mo Qabas
         Steven Hoogendoorn           Casper van de Vlist
         Gideon Evers           Hajjar Koto
         Yannick Maaskant           Ralph Doornebosch
         Twan van der Spek           Esra da Cruz
         Quin Verheij           Samuel da Cruz
         Him Koto           
         Iwan van der Zee    
     
    Trainer/Leider      Trainer/Leider
    Luis Dos Reis Agues      Pascal Doornebosch
    Erica Atteveld      Leon v/d Vlist
    Wim Hoogendoorn      Evert de Bie
       Lucas Doornebosch
       Thijs van  Nieuwkoop
       Gino Janssen
        
    Trainingstijden:     Trainingstijden
 Maandag:   19:00uur - 20:00uur    Dinsdag:      18:45uur - 19:45uur
 Woensdag: 19:00uur - 20:00uur    Donderdag: 18:45uur - 19:45uur

 

          MO......            JO17-1
      Patricia Verwaal          Davey Bierhuizen
      Dana Huijzer          Lars Huijzer
      Beau van Rijn          Rafael Ribbers
      Sanne Zuierveld          Roy van de Zee
      Marit Versloot          Niels Lindhout
      Liz van Reeuwijk          David Plug
      Laurie Verweij          Puck van Elzen
      Anne Looman          Alex Ottevanger
      Babette Groenendijk          Max Verheul
      Britt Vingerhoed          Bjorn Ijzerman
      Mariska Drenth          Mateusz Wojcieszak
      Indira Haga          Amir Abdulrahman
      Lois Otto          Timo Verheul
               Pepijn Verheij
            Mike vd Vlist
           Daan vd Berg
                Matthijs Doornebosch
          
    Trainer/Leider     Trainer/Leider
    Danny Huijzer     Manolo Aguilera
    Robert Otto    
    Kayleigh Klos    
     
  Trainingstijden    Trainingstijden
 Maandag:   19:00uur - 20:15uur    Maandag:   19:00uur - 20:00uur
 Woensdag: 19:00uur - 20:15uur    Woensdag: 19:00uur - 20:00uur

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!